DİREK & TEL

Okçu Beton

Bahçeler, karayolları, askeri bölgeler ve boş arsalar için oldukça uygun bir tercih olan beton direkli çitler, ekonomik fiyatları ile de oldukça cazip olan koruma kalkanlarıdır. Özellikle büyük şehirlerdeki kıymetli alanlarda arsası olanlar ve sürekli denetim altında tutma imkanına sahip olmayanlar için en uygun olan beton direkli teller, sahip olduğu boyutlara, şekillere ve tel çekilme yöntemlerine göre çeşitli guruplara ayrılır.

Okçu Beton

Üç metre aralıklar ile açılan ve içerisine Nato tipi beton dökülen çukurlara dikilen direklerin üzerine, sıcak daldırmaz galvanizli ya da pvc kaplı tel örgüler çekilerek uygulanan sistem, daha dayanıklı olması için belirli aralıklarla çift taraflı payandalar ile sabitlenir. Direklerin uzun ömürlü olması, olumsuz hava şartlarına karşı direnç göstermesi için hazır beton karışımının daha uygun olduğu beton çit direkleri, içerisine yerleştirilen demir çubuk ve etriyeler ile daha verimli hale getirilir.

Okçu Beton

Daha uzun ömürlü ve deforme olmayan beton direk çit sistemi için, alanında uzman olan ve yılların verdiği tecrübe ile daha kusursuz işler ortaya koyan OKÇU BETON Firması ile çalışmanız sizin menfaatinize olan bir eylemdir. Pek çok büyük firma ve kurum ile büyük işlere imza atan firmamız; kaliteli hizmet, sorunsuz montaj ve ekonomik fiyat anlayışı ile müşteri portföyünü her geçen gün daha da genişletmektedir.

Okçu Beton

Müşteri memnuniyetini şirket misyonu olarak belirleyen ve sunduğu her hizmete bunu yansıtan OKÇU BETON direkli çit firmaları içerisinde, kaliteli beton direkli çit uygulamalarını sunan ender kuruluşlardan bir tanesidir. Beton direkli çit modelleri ve beton direkli çit çeşitleri ile alanların güvenliğini ve ihlal edilmemesini sağlayan, beton direkli çit sistemleri uzun yıllardır en uygun olan ve yerine hala bir alternatif getirilemeyen çit uygulamaları dır.

Okçu Beton