KURUMSAL BİLGİLER

Okçu Beton

2006 yılında faliyetlerine başlayan firmamız beton mamulleri imalatı yapmaktadır. 2012 yılında eklenen bims üretim tesisi ile ürün yelpazemiş zenginleşmiştir. Bor Karma Organize Sanayi Bölgesi'nde 13 bin metrekare kapalı 50 bin metrekare açık alanda günlük 20.000 adet bims, 4.000 metrekare kilitli parke, 1.000 adet bordür, 1.000 adet beton boru üretim kapasitesinin yanı sıra ahşap stoklama palet imalatı yapılmaktadır.

Okçu Beton

Üretimlerimiz çağın gereksinimlerine uygun olarak tam otomatik makinelerde teknolojinin ışığında gerçekleşirken ortaya çıkan ürünler insan odaklı olarak yaşamın daha sağlıklı, daha temiz ve ekonomik sürdürülmesine öncülük etmektedir.

Şirketimiz bünyesinde bulundurduğu teknolojik üretim ekipmanları ve son model araç ve iş makinelerinin çalıştırılmasında değerlendirdiği yetişmiş kalifiye iş gücü ile de sektörde öncü konumdadır.

''Önce insan'' felsefesi ile yoluna devam eden şirketimiz ürettiği beton mamülleri ve yalıtımlı bims çeşitlerinin yanı sıra yerine getirdiği taahhüt işleri ile de insan hayatını kolaylaştırmak için çözümler üretiyor. Bugüne kadar yaptığı yaya ve araç yolları kullanışlı ve ekonomik kaldırım düzenlemelerinin yanı sıra portföyümüze katmış olduğumuz spor ve hayvancılık tesisleri ile anahtar teslim iş yapmaktadır.Park bahçe ve refüj gibi sosyal yaşam alanlarında yerine getirdiğimiz kesme bazalt taşı döşeme işi ile halkımızı hak ettiği konfora kavuşturuyor belediyelerimize çözüm ortağı oluyoruz.

Okçu Beton

Tamamen teknolojik makinelerde üretilen kırma taş tesislerimizde ürettiğimiz agrega ile hem sektörün diğer faaliyet kollarında çalışan firmalar hem de kendimiz için hammadde temini noktasında çözümler üretiyoruz.Ürettiğimiz her türlü ürünü kendimize ait son model araçlarla istenilen her noktaya ulaştırıyoruz.

İşimizi bir okçunun dikkat ve hassasiyeti ile yapmaya çalışırken bir ok gibi düzgün ve dik duruşumuzla sektörümüzün parlayan yıldızı olamk ve iş yaptığımız çözüm ortaklarımıza katkı sağlamak için durmadan çalışıyoruz. Saygılarımızla.